Культура

RSS стрічка
СТЮАРДЕСА ПО ІМЕНІ… ІРА. Фейлетон

Давайте згадаємо щось приємне, з далекого минулого нашого міста, коли ще не правив ним «рожевий Бетмен». Не знаю, чому наш театр називається зараз «міським Будинком культури»? Так, наприклад, у Ніжині театр набагато менший, але він театр, а не будинок культури. Центральний район міста до цього часу називається Театр.

13 квітня 2012 - Знавець | Детальніше | 30 коментарів | 3036 переглядів
Що ж поставив у Ніжині громадянин Російської Федерації? (документ)

У Ніжині після встановлення пам'ятника чи "пам'ятника" Марку Бернесу продовжується вияснення: а що ж там власне поставлено? Скульптурну композицію? І кому -- Бернесу, який не є діячем української національної культури чи фільму, у якому знявся цей видатний єврейський актор? Вашій увазі -- один із документів, що стосуються даної проблеми. Лист секретарю Ніжинської міської ради.

7 березня 2012 - прилучан | Детальніше | 13 коментарів | 2514 переглядів
Теги: пам’ятник, Ніжин, Коптєв, Бернес
«Голубой огонек в конце бюджетного тоннеля» або «Слово зятя» замість «Слова депутата»

 Є у нас в Прилуках своє телебачення, дата його народження 16 листопада 1995 рік. Ініціатором його створення був М. О. Бабій, на той час заступник міського голови, який після кропітливої роботи втілив у життя мрію багатьох прилучан. За його головування також був впроваджений у всіх школах міста Інтернет, і в цьому питанні на той час Прилуки посідали перше місце в Україні. А що ця команда «творить-малює» – невідомо, йде по готовому накату, і чомусь постійно вниз.

Культуру - в маси! На всі 100, але тільки через МБК!

Запланований міським бюджетом на 2012 рік показник видатків на Міський Будинок культури - 100% потреби. І це в той час, коли на всі інші заклади культури виділяються кошти тільки на 6 місяців. Чому до МБК і його колективу таке прихильне ставлення?

Сторінки: Перша Попередня 1 2