Освіта

RSS стрічка
Українському інтернету - 30 років

Сонячним днем 19 грудня 1990 року в московський кооператив програмістів «Демос» зайшли троє гостей з Києва. У їхніх очах читалося очікування дива, вони його врешті і отримали.

11 січня 2021 - Crok | Детальніше | 0 коментарів | 5916 переглядів
Запрацював новий український радіотелескоп РТ-32

Введено в експлуатацію радіотелескоп РТ-32. Це важлива подія після втрати внаслідок окупації Криму одного з найбільших в світі - радіотелескопу РТ-70 Національного центру управління та випробувань космічних засобів в Євпаторії.

15 грудня 2020 - Crok | Детальніше | 2 коментаря | 4076 переглядів
«Свобода» – футболістам

12 січня в гості до юних футболістів Прилуцької ДЮСШ прийшли представники ВО «Свобода», щоб привітати дітей з новорічними та різдвяними святами.

О коррупции в городе не говорит только ленивый. Даже дети, слушая родителей, повторяют это новое для них слово. А школьники уже знают в подробностях его смысл. Особенно она (коррупция) сильна и плодовита в системе народного образования нашего города.

ТАНЯ – «ЗОЛОТАЯ РУЧКА». Фейлетон

Чутки про дрібних чиновників «місцевого розливу», які розцінюють свої посадові крісла як «золотые прииски» обплітають місто, наче плющ, і чим далі – то все рясніше фактів. Вже й у міському транспорті чути бідкання батьків щодо того, коли їхні діти «одроблять взятку», яку дали начальнику відділу освіти за працевлаштування вчителем до школи. Саме така почута мною розмова й послужила поштовхом для написання цього фейлетону.

Гроші не пахнуть – правда ж, пане Беркут?

Наша місцева чиновницька братія настільки добре навчена життям, що примудрилася діставати гроші на життя навіть із... туалетів. Особливо – із шкільних туалетів!