Політика

RSS стрічка
Міністр боротьби з транспортом Микола Рудьковський

Як колишній міністр Микола Рудьковський свою біографію править: чи може працювати в уряді людина, яка послідовно «виписувала» й «виписує» собі липові дипломи й узагалі тривалий час не мала українського громадянства?

29 лютого 2012 - Дід Панас | Детальніше | 8 коментарів | 2526 переглядів
Теги: Рудьковський
«Позвольте, а за чей счет этот банкет?!»

Люди і цього разу не зрозуміли, що то за регуляторні акти надрукувала влада в своїй газеті, як сказала літня жінка: «У нас немає грошей, щоб купувати газету». А владі це тільки й треба: необізнаний, значить, обдурений.

У кожного свої мультики.

У кабельній телевізійній мережі ТІМ, а згодом у Інтернеті з’явилися досить цікаві як для Прилук мультфільми – „Запитай по блату. Інтерв’ю з мером міста Провулки” та „Поздоровлення з Новим роком жителям міста Провулки”. Навіть самий останній школяр зрозумів, що це такий собі телефельєтон на передачу „Запитай у влади” місцевого телеканалу Прилуки ТБ, а ще більше – спроба донести до прилучан хоч частину правдивих фактів, які подані у мультфільмах як „обмовки” Юлія Цезаровича.

Розрахунок за газ, у тому числі, в рублях вигідний українським експортерам

Те, що влада стикається з усе більшою недовірою з боку громадян, вже давно не секрет. Всі дії влади сприймаються з недовірою навіть незалежно від того, правильні вони чи ні.

Відсутність суспільної підтримки чим далі, тим більше обмежуватиме можливості влади проводити реформи.  
15 листопада 2011 - Знавець | Детальніше | 2 коментаря | 1492 перегляду
Теги: прилуки, політика
Сторінки: Перша Попередня 1 2 3 4 5