Політика

RSS стрічка
За вісім днів до виборів-2012...

Як ми всі знаємо - через вісім днів у нас вибори до Верховної Ради України. Напередодні соціологічні і не дуже фірми і "хвірми" активно поливали нас, виборців, різними рейтингами. За десять днів до дати виборів оприлюднювати якісь цифри заборонено. Але є вже давно оприлюднена інформація, яку й нагадаємо...

20 жовтня 2012 - Crok | Детальніше | 0 коментарів | 1027 переглядів
Покровські ворота

Свята Покрова зазвичай застилає осінню траву листям або вже снігом. За народними прикметами, якщо в цей день вишня не скинула із себе золотаву сукню, то й зима обіцяє бути теплою, а якщо падає дощ, то це віщує майбутній урожай та добробут. Минула неділя заспокоїла: якщо вірити звичаєвій мудрості, на нас чекає світле майбутнє, принаймні на рік уперед.

19 жовтня 2012 - Серафим Наждак | Детальніше | 0 коментарів | 957 переглядів
Блазон, або Зі щитом чи без нього

Цього разу пан Беркут вразив. Що й казати, в неоригінальності мера не дорікнеш. Юрій Володимирович звернувся до видавця газети «Град Прилуки» з адміністративним позовом, предметом якого зазначив: «Заборону використання». І знаєте чого? Ніколи не здогадаєтеся. Мер вимагає, щоб суд заборонив «Граду» використовувати у своєму логотипі зображення герба Прилук! 

16 жовтня 2012 - Знавець | Детальніше | 0 коментарів | 1004 перегляду
Теги: кіча, град прилуки, беркут
На допомогу безпартійному Рудьковському прийшов регіонал Мирошниченко ?

В Прилуках (центр 210 виборчого округу) колишні можливі опоненти у виборчій боротьбі Микола Рудьковський та Анатолій Мирошниченко спільно пліч-о-пліч саджали дерева в сквері Вічної Слави.

Куровський засоромився відповісти на питання про зраду Юлі

Простой вопрос журналистки на встрече с кандидатом в депутаты Иваном Куровским, ввел кандидата в полную растерянность и панику, да так, что пришлось вызывать милицию.

Милиция должна была разобраться, как посмела журналистка такому уважаемому и богатому кандидату задавать неудобные вопросы, и тем самым вводить его в состояние глубокого когнитивного диссонанса.

К счастью, милиции таких слов никогда не выговорить, а тем более не выучить. Поэтому журналист все еще на свободе.

9 жовтня 2012 - Знавець | Детальніше | 2 коментаря | 2015 переглядів
Теги: Куровський, Костюк, вибори
В гімназії №5 набирають ...агітаторів за ПР

В учительській кімнаті гімназії №5 міста Прилуки, що на Чернігівщині, висить оголошення із пропозицією заробити 600 гривень на посаді агітатора Партії регіонів. Директоркою цього навчального закладу є депутат Прилуцької міської ради від Партії регіонів Наталія Бурлаку.

Шпаргалка для избирателя. Округ № 210: почему жулики любят провинцию

Округ для «детей лейтенанта Шмидта»: матерый казнокрад Николай Рудьковский столкнулся с конкуренцией

Наследив где только мог, печально известный политик Николай Рудьковский постарается попасть в Верховную Раду в украинской глубинке — в «сельском» избирательном округе на Черниговщине. Посмотрим, кто может противостоять скандальному экс-министру транспорта в провинции.

7 вересня 2012 - Знавець | Детальніше | 0 коментарів | 2915 переглядів
Теги: Прилуки, вибори
В двох найбільших містах Чернігівської області вимкнули опозиційний телеканал ТВі

Нацрада прийняла розпорядження про універсальні програмні послуги. Все що транслюється з телевежі, транслюється і в кабелі. Тому каналу ТВі у Ніжині і Прилуках в аналогу немає, а в цифровому пакеті він залишився.

Секрет политического проекта

Давно понял, в чем секрет политического проекта "ЛЯШКО". Журналисты еще зимой часто спрашивали меня как политехнолга: в чем смысл для инвесторов оплачивать, волна за волной накатывающие на простых граждан, рекламные кампании этого странного человека. И кто эти инвесторы?

28 серпня 2012 - Знавець | Детальніше | 0 коментарів | 1523 перегляду
Теги: Ляшко
Мутная рыба в черниговском «пруду»

 При всей дремучести украинского электората один урок отечественный избиратель выучил наизусть: нельзя голосовать за партии, в списках которых есть так называемые «тушки». Эти люди, предав единожды, способны сделать это снова и снова. Стоит ли тогда верить партиям, которые берут их к себе?

В партийных штабах эту тему просекли «быстро» - и оттого на выборы большинство «тушек» идет самовыдвиженцами по мажоритарным округам. Новиков… Бобылев… Билозир… Вместо того, чтобы воспользоваться представившейся счастливой возможностью (в виде окончания каденции нынешнего парламента) удалиться с глаз людских и в тишине и покое «о душе подумать», они и им подобные готовы вернуться на арену своего позора.

22 серпня 2012 - Знавець | Детальніше | 1 коментар | 1182 перегляду
Теги: Чернигов, тушки, Рыбаков
Мирошниченко не буде брати участь у осінніх виборах

З усього видно, що і Рудьковський і Мирошниченко будуть змагатися у Прилуцькому виборчому окрузі. Але...

КВУ зафіксувало у Рудьковського підкуп та адмінресурс

Микола Рудьковський став антигероєм останнього моніторингового звіту Комітету виборців України (КВУ) за підсумками червня 2012 року.

ЯКЩО КІНЬ ЗДОХ – ЙОГО МІНЯЮТЬ

20 червня пройшли збори ініціативної групи з проведення референдуму щодо недовіри міському голові Прилук Юрію Беркуту. Наступного дня прилуцьке «телебачення – оковпачення» імені Вікторії Сак відригнулося коментарями «непідкупних» голів комітетів самоорганізації населення та окремими ідейними мешканцями Прилук.

Казав Беркут - дам кожуха! ЧЕСНЕ його слово

Останнім часом у нашого міського голови Беркута постійні проблеми і з опозиційними депутатами міської ради і з мешканцями міста. А може ми, шановні прилучани, неправильно оцінюємо нашого мера? Може насправді він — добрий і відповідальний? Давайте подивимось із самого початку його «второй ходкі»...

27 червня 2012 - прилучан | Детальніше | 1 коментар | 1515 переглядів
Теги: програма, Прилуки, мер, брехня, Беркут
Дмитро Барнаш: «Вибачте, але ми не «лохи»

Слідкуючи за суспільно-політичним життям міста, прилучани не могли не звернути увагу на протистояння більшості та опозиції в міськраді. Пропонуємо читачам у деталях познайомитись із позицією депутата від ВО «Свобода» Дмитра Барнаша, котрий нерідко опиняється в епіцентрі подій.