В гімназії №5 набирають ...агітаторів за ПР

14 вересня 2012 - Серафим Наждак
article61.jpg

В учительській кімнаті гімназії №5 міста Прилуки, що на Чернігівщині, висить оголошення із пропозицією заробити 600 гривень на посаді агітатора Партії регіонів. Директоркою цього навчального закладу є депутат Прилуцької міської ради від Партії регіонів Наталія Бурлаку.

На дошці оголошень у вчительській кімнаті прилуцької гімназії №5 поруч із графіком виховних годин висить оголошення такого змісту: «Хто бажає бути агітатором від Партії регіонів та заробити 600 гривень, записуйтесь у список». Також в оголошенні зазначено, що потрібно вказати «ПІБ, дату народження, місце роботи та телефон». Завдання агітатора від «регіонів» – подати список із 30 осіб, які будуть голосувати за Партію регіонів, із вищезазначеними даними.

Директоркою цього навчального закладу є депутат Прилуцької міської ради Наталія Бурлаку. Її було обрано депутатом міськради від Партії регіонів.

Чернігівська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» вважає неприпустимим такі дії з боку керівництва гімназії.

Використовуючи службове положення й застосовуючи адмінресурс, «регіоналка» робить із загальноосвітнього навчального закладу виборчий штаб Партії регіонів, чим порушує виборче законодавство.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»

газета «Сіверщина» siver.com.ua 13.09.2012 22:09

 

Похожие статьи:

ПолітикаКуровський засоромився відповісти на питання про зраду Юлі

ПолітикаШпаргалка для избирателя. Округ № 210: почему жулики любят провинцию

ПолітикаКВУ зафіксувало у Рудьковського підкуп та адмінресурс

ПолітикаЧерниговщина перед выборами: первый пошёл

ПолітикаМирошниченко не буде брати участь у осінніх виборах

Тепер ти знаєш!

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1299 переглядів

Немає коментарів. Ваш буде першим!