Економіка

RSS стрічка
Ремонти імені Беркута.

На нашому сайті вже розповідалося про численні махінації міського голови Ю. В. Беркута та його способи перекладання державних грошей до власної кишені. Багато хто з читачів скаже - а де ж факти. Ось вам факти...

Прокуратурою порушено кримінальну справу за фактами зловживань у Прилуцькій міськраді.

Прилуцькою міжрайонною прокуратурою за фактами зловживань (ч.1 ст. 364 КК), службового підроблення (ч.1. ст. 366 КК) та службової недбалості (ч. 1 ст. 367 КК) порушені кримінальні справи. Ведеться досудове слідство.

Яйця для школярів Прилук на 15% дорожчі від ринку

Комунальне підприємство Прилуцької міськради Комбінат шкільного харчування «Шкільний» Чернігівської області 14 березня уклало угоду з ВАТ «Базис» на постачання яєць на суму 2111 тис грн. Вартість яєць склала 11,70 грн./дес. За даними НДІ «Украгропромпродуктивність», середня ціна яєць в Чернігівській області складає 9,22 грн./ дес., що на 15% менше від ціни закупівлі.

Владні мультики продовжуються!

Нещодавно вийшла у світ нова серія мультфільмів про мера міста Провулки. Нагадаємо, що це - телефельєтон з життя влади Прилуки. У цій серії ми дізнаємося про наступну добірку реальних фактів з життя, тому уважніше слухайте нашого шановного Берка!

Город солнцеедов

Сонцеїди – люди, які місяцями та роками харчуються тільки енергією Сонця, простягаючи до нього руки. Вони забули, що таке продукти харчування і не мають в них потреби. Нечувана економія та мрія міської влади. 

І кінці у воду!

Так каже відома народна приказка. Але для прилуцької влади це не єдине, що можна сховати у воду! Можна сховати й гроші, при тому - досить вагомі суми...

Кієвстар і всє, всє, всє...

З осені минулого року у Прилуках почав свою роботу інтернет сервіс провайдер "Київстар". Багато хто з прилучан був дуже радий такому факту, бо це, на їхню думку, означало, що у місті нарешті з’явився дійсно вагомий конкурент місцевому провайдеру - ТІМу. Та не все так сталося, як гадалося.

Цікава рихметика, яку обмозгували у Прилуках.

У газеті "Град Прилуки" (№48 (522) від 30.11.11) було оприлюднено проект рішення "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій". Тобто, комунальне підприємство "Прилукижитлобуд" готує для прилучан покращення життя вже сьогодні.

Справа ЕХ.ua - боротьба з

Юрист рекомендує співробітникам ЕХ.ua наполягати, що ресурс був лише місцем для зберігання файлів. Тих, хто викачував "піратську продукцію" притягти складно, але можна...

1 лютого 2012 - Знавець | Детальніше | 0 коментарів | 1503 перегляду
Теги: пірати, МВС, інтернет
Сторінки: Перша Попередня 1 2 3