Економіка

RSS стрічка
Телефонний терор від провайдера, або «Ви користуєтесь інтернетом?»

Через кілька днів «Київстар» змінив голос на жіночий і почав спочатку: «Ви користуєтесь інтернетом?». Жіночий голос благав і переконував, ставав то улесливим, то загадковим. Основна ідея промови полягала в тому, що мій нинішній провайдер – це казна-що, а «Кївстар» – це О-ГО-ГО. І мені слід негайно міняти провайдера. Я знову повторив відмову й попросив не телефонувати. Як ви можете здогадатися, не допомогло.

21 березня 2013 - Серафим Наждак | Детальніше | 0 коментарів | 1368 переглядів
Заява товариства «ТІМ» щодо незаконного демонтажу мереж

Кілька останніх тижнів прилучанам доводиться миритись з такими незручностями як перебої в роботі кабельного телебачення та інтернету. В окремих мікрорайонах міста ці послуги взагалі припинились. Причина цьому – незаконний демонтаж мереж товариства «ТІМ» з опор повітряних ліній електропередач. Працівники Прилуцького РЕМ за вказівкою керівництва Чернігівобленерго знімають наші кабелі, не маючи на це законних підстав.

4 березня 2013 - прилучан | Детальніше | 0 коментарів | 1273 перегляду
Подаруй місту баб-ла-вочку!

Останнім часом у різних наших начальників і, особливо, начальничків з’явилася мода виявляти свою любов до держави, а скоріше до своїх ще вищих бюрократів за допомогою різних "акцій". Ну згадаємо хоча б часи перед виборами: робилися якісь різні роботи, ремонти за державний кошт, але до будь-якого такого ремонту виявлялася зненацька "причетна" якась особа, яка хотіла виставити цю справу як власну заслугу. Не відстають від такої "моди" і у Прилуках.

31 січня 2013 - прилучан | Детальніше | 5 коментарів | 1805 переглядів
ЗМІ: За новим Трудовим кодексом українці гнутимуть горби по 12 годин на день

Проект нового Трудового кодексу України, який уже пройшов перше читання і направлений на затвердження в 2013 році, передбачає низку нововведень, що ігнорують право людини не тільки на відпочинок, але і на охорону здоров‘я.

27 січня 2013 - Серафим Наждак | Детальніше | 0 коментарів | 1103 перегляду
Критичний подарунок під ялинку

Прилуцькі депутати без варіантів затвердили бюджет міста на 2013 рік

4 січня 2013 - Серафим Наждак | Детальніше | 1 коментар | 1237 переглядів
Від стабільності до добробуту?

Саме таке гасло було у партії регіонів на виборах, що минули. Саме про стабільність, та навіть впевнений розвиток економіки у 2012 році нам як мантру кожного разу розповідає прем’єр-міністр М. Азаров, діючий голова партії регіонів. Та насправді результати господарювання партії регіонів далекі від стабільних.

19 листопада 2012 - прилучан | Детальніше | 3 коментаря | 1419 переглядів
Семимильними кроками... назад! У 90-ті...

Хотіли як краще - зробили як завжди! Саме так у нас знову й знову робиться економічне «покращення життя»... Одна із сторін цього «покращення» - намагання заробити на валюті...

Вони повернулися… І чи повернуться знову?

 Минулої суботи до мене зранку зателефонували декілька прилучан. Їхня стурбованість була викликана поверненням у Прилуки вірменської дорожньо-ремонтної бригади. Продовження епопеї закатування міських грошей в асфальт відбулося на шматку вулиці Котляревського. Усе, як і тоді: чайник зі смолою, квач для обмазування дірок, грязюка і вода в ямах. Дотошне по-східному дотримання технології. "Чому? Допоки? Скільки можна?!" – волали мої респонденти. Думайте самі, кому це вигідно і хто причетний до зиску.

12 вересня 2012 - Знавець | Детальніше | 1 коментар | 3441 перегляд

Якщо на рівні місцевої влади заходить мова про комунальні тарифи, то як ви гадаєте, йдеться про їх зростання чи навпаки? Погодьтеся: треба бути великим фантазером, аби подумати не про перший варіант. Нас привчили, що тарифи мають бути економічно обґрунтованими, а вітчизняна економіка, за свідченнями офіційних звітів, «тримає курс угору» – мабуть, до вершин чиїхось статків. Тож як тільки може язик повернутися говорити про зниження платежів?

КРУГОВОРОТ БИНТОВ В ПРИРОДЕ. Фейлетон

За столом завжди бажали здоров’я, а сьогодні ще додають суттєву деталь — «бажаю не потрапити до нашої лікарні». Можливість потрапити до лікарні розцінюється прилучанами, як стихійне лихо. Не тому, що погані лікарі, а тому, що погана система, в якій ми живемо, а вони працюють...

Ложимо на совість - 2, або Кадри з фільму «Діти лейтенанта Шмідта»

Учора, 26 червня 2012 року, під патронатом Прилуцького міського голови розпочато ремонт вулиці Шмідта. Асфальт поклали у калюжі з піском. Каток ходив по воді, наче ковчег із Араратських гір.

Депутати міської ради надіслали лист голові Антимонопольного комітету.

Депутатами Прилуцької міської ради надісланий лист з відповідними додатками Голові Антимонопольного комітету України Цушку В. П. У своєму листі депутати прямо вказують на ряд виявлених порушень у нових тарифах «Прилукижитлобуд».

Крадуть безбожно!

В акті виконаних робіт за травень місяць задекларовано, що по вулиці Незалежності від цигаркового кіоску до кафе «Явір» відремонтовано аж 563 квадратні метри дороги! Я особисто пройшовся по вказаному відрізку дороги і не зміг нарахувати й сотні метрів квадратних!

«31 июня» чарівника Беркута

Шановні прилучани! Тільки на вивезенні побутових відходів ми з вами кожного року платимо за 31 неіснуючий день!!! Тобто платимо послуги за неіснуючий місяць! А кожного місяця відповідно – за два з половиною дні неіснуючих послуг!

Чайники на дорозі

Я ніколи не думав, що чайник можна використовувати як бітумоварку. Прямо на моїх очах набитою рукою робітник акуратно обвів периметр ямки цівкою тепленької смоли. П’ять секунд - і «бітумовоз» припаркували на бордюрному камені. Жах! Але моїй ямі ще пощастило бути «обведеною чайником». На жаль, чайника на все місто не вистачить, навіть якщо підливати до нього тепленьку чорну суміш із бочки об’ємом не більше сорока літрів.