Почесних прилучан поменшало

23 лютого 2013 - Серафим Наждак
article87.jpg

Прилуцький міськрайонний суд скасував рішення виконкому Прилуцької міської ради Чернігівської області про присвоєння звання Почесних громадян міста Прилуки Хоменку, Мирошниченку і Рудьковському.

20 лютого відбулося відкрите засідання прилуцького міськрайонного суду у справі про визнання незаконним і скасування рішення виконкому від 19 жовтня минулого року. Нагадаємо — тоді в телефонному режимі та в період між засіданнями (є таке поняття) членами виконавчого комітету було прийняте рішення про присвоєння звання Почесний громадянин міста Прилуки Володимиру Хоменку — губернатору Чернігівщини, Анатолію Мірошніченку — депутату облради та меценату і Миколі Рудьковському — на той час кандидату в нардепи. Під час відкриття Парку Слави 25 жовтня про це дізналися всі прилучани.

На думку позивача Ольги Костюк це рішення є незаконним, адже обирати почесного громадянина повинна вся териториальна громада, або депутатський корпус, який прилучани уповноважили для прийняття таких рішень за них. Таке прописано в статуті міста і, власне, таким шляхом раніше і обирали почесних громадян.

Тож позивачка звернулася до суду з адміністративним позовом до міської ради та виконавчого комітету про визнання незаконним і скасування рішення виконкому.

Провівши два засідання суд вирішив: (рішення суду зачитує Олександр Ільченко, суддя Прилуцького міськрайонного суду, відео можна подивитись на www.youtube.com/watch)

— Позов Костюк Ольги Іванівни до Прилуцької міської ради і виконавчого комітету Прилуцької міської ради Чернігівської області задовольнити частково. Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради Чернігівської області від 19 жовтня 2012 року №479 про присвоєння звання Почесних громадян міста Прилуки визнати протиправним і скасувати.

Постанова суду може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через Прилуцький міськрайонний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з моменту отримання копії постанов.

ТІМ-ТВ, «Події» 21.02.2013

Тепер ти знаєш!

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1580 переглядів
Прилучайник # 22 лютого 2013 в 18:04 0
Так так-і-так!!!! Подєлом!