За антиукраїнські матеріали у Прилуках засуджено переселенку з Донбасу

15 травня 2016 - прилучан
article152.jpg

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області виніс вирок місцевій мешканці, яка розміщувала антиукраїнські матеріали в російських соцмережах.

Про це повідомили в прес-групі Управління Служби Безпеки України в Чернігівській області.

У 2014 році жінка переїхала з тимчасово окупованих територій до родичів на Чернігівщину і, маючи статус переселенки,  отримувала соціальні виплати від української держави. В той же час вона через соціальну мережу продовжувала регулярно підтримувати зв’язки з представниками терористичних збройних формувань т. зв. «ДНР/ЛНР».

Терористи надсилали агітаторці матеріали пропагандистського характеру, які містили заклики до активної оборони самопроголошених «ДНР/ЛНР» та «новоросії», опору діям підрозділів Збройних Сил України та українських добровольчих батальйонів. Антиукраїнські «агітки» зловмисниця викладала у створені нею групи в російських соціальних мережах. Співробітниками СБУ викрили спільницю терористів у квітні 2016 року.

Вироком суду  сепаратистку  визнано винною у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з встановленням іспитового терміну — 2 роки.

Сайт Суспільний кореспондент

____

Цікаво: на прилуцьких сайтах, як вже давно відомих так і новомодних, цієї інформації не знайдеш! Можна зробить висновок, що такими новинами там або ж не цікавляться, або ж замовчують. Так, про всяк випадок...

Тепер ти знаєш!

Рейтинг: 0 Голосов: 0 5901 перегляд
прилучан # 15 травня 2016 в 19:48 0

На сайті УНІАН під повідомленням про цю подію я побачив дуже слушну, як на мене, пораду нашій "державній машині" від Iren Mak: «Зачем на таких вообще тратить время и деньги? Переселите взад и конфискуйте все, что выплатили». Моя думка - обома руками "ЗА"!

Цікава, все ж, новоросійська істота! Із Лугандонії приїхала в Україну, отримувала гроші і від України і від Лугандонії... і плювала в протягнуту їй руку Української держави! Просто, висловлюючись російською, "верх цинизма"!!! А по-ляшковськи - СКОТИНЯКА! Ну не подобається тобі Україна - чємодан, вакзал, Расія! Але ж ні, як жить - то в Україні, а як скавуліти та гарчати - то про вєлікую Расєю!