У Прилуках можна провести повірку лічильників води без зняття приладу

19 січня 2023 - прилучан
article183.jpg

З кінця грудня минулого 2022 року у Прилуках з’явилася нова послуга - можна провести повірку лічильника води прямо у власній квартирі, без демонтажу.

Кожен пристрій обліку, як от водоміри чи лічильники газу, має час від часу проходити повірку, тобто перевірку на точність вимірювання. Водоміри перевіряються один раз на чотири роки. Раніше для цього лічильники води треба було знімати, доправляти на підприємство водоканалу, яке й займалося повіркою. Це займало декілька днів, а то й тижнів. Після повірки треба було лічильник встановлювати на місце (або ж купувати новий, якщо старий не пройшов перевірки), його по-новому опломбовували на місці встановлення представники водоканалу.Зараз всього цього не потрібно. Все перевіряється техніком-метрологом з використанням сучасного обладнання на місці у замовнка, без демонтажу - нічого не змінюється і не перепломбовується. Технік-метролог видає акт проведення робіт відразу після повірки, а результат повірки вже через одну-дві доби можна подивитись на сайті, адреса якого зазначена у акті проведення робіт. За бажанням замовника документи висилаються йому поштою, а водоканал буде мати результати повірки автоматично.

Для того, щоб провести таку повірку, треба зробити замовлення телефоном за безкоштовним номером 0 (800) 10-63-63, або залишити заявку на сайті компанії https://nec.com.ua/ яка має всі відповідні дозволи та сертифікацію, працює у багатьох містах України, а з кінця грудня 2022 року надає такі послуги і у Прилуках.

Як повідомили у комунальному підприємстві «Прилукитепловодопостачання», така послуга надавалась прилучанам раніше, але зараз саме прилуцьким підприємством така послуга не надається.

Сайт prk.city

Тепер ти знаєш!

Рейтинг: 0 Голосов: 0 4285 переглядів

Немає коментарів. Ваш буде першим!