Діма Пахомов возить тітушок для Миколи Рудьковського

3 травня 2014 - Знавець
article126.jpg

Відео: 

 

Тепер ти знаєш!

Рейтинг: 0 Голосов: 0 2477 переглядів
прилучан # 12 травня 2014 в 06:26 0
Діма Пахомов вже так забрехався, що у соціальних сітках заявляє про те, що його тут "утискає" в. о. міського голови Барнаш! Хоча... я впевнений, що Барнаш навіть не знає, за що він повинен "утискати" Пахомова! Натомість Пахомов цілком вправно наслідує свого фюрера Рудьковського - при найменших питаннях до нього зник з блеску! І бреше на Барнаша із інтернетів, що, мовляв, через "погрози" він вимушений вивезти з міста сім’ю. Провівши невеличкий екскурс по соціальній сітці, вдалося з’ясувати, що вони банально чи збираються, чи то вже відпочивають у Туреччині!!! Ось так просто зі звичайного відпочинку можна створити інформаційну "качку" про "погрози"...  laugh
Сергій # 18 травня 2014 в 13:59 0
Дак... шановні працівники телеканалу! Ну що ж ви робите??? Чого в Прилуках все робиться черезназад?! Чому така низька якість матеріалу? Чому, коли Прилипко читав з пахомівсько-рудьковського папірця на задньому плані йшов якійся похабний "базар", який іноді навіть перекривав те, що каже Ігор? Чому ніхто з телевізійників не припинив це неподобство? Можна ж було записати інший дубль! Чому, нарешті, ніде не сказано, що Прилипко не випадково у кадрі, що він не просто так коментує про метро "Арсенальна", що ця людина особисто приймала участь у бойових діях проти влади пахана і отримала поранення у груди під час революції на Майдані??? Чому я, простий прилучанин, знаю, що це треба робить так, а наше телебачення - не знає?
Сергій # 18 травня 2014 в 14:04 0
Так що стало відомо по закінченні цієї пахомівської "екскурсії"? Чи справді дітей возили на реваншистський "мітинг" чи, можливо, Пахомов таки злякався розголосу та не повіз дітей на "мітинг"? Чому питання ставляться, а відповідей на них - ніяких? Невже ж так важко не кидати "інфу в народ", а справді відслідковувати події? Та... я бачу, всі поставлені тут питання знову будуть "риторичними" - ніхто з телевізійників не зацікавлений довести хоча б це конкретне питання до логічного завершення!
Дмитро # 12 червня 2014 в 14:52 0
Ось питання...... чому автобус відпустили??? чому міліцію не дочекались??? якщо інформація була що в автобусі діти,чому кидали коктель молотова під колеса,дітей спалити хотіли??? чому на сторінці відкрито закликали всіх бажаючих на марш справедливості,а в сюжеті ЄКСКУРСІЯ??? хто не згоден з вимогами які були поставлені уряду??? чому не в кого не взяли інтервью, не спитали куди їдуть,чому думку висвітлено однобоко??? чому читае текст бувший власник грального бізнесу "гральних автоматів" через якого залишилася ціла купа людей з покаліченими долями??? і нарешти чому всі канали україни показали що марш пройшов мирно,море позитиву і лише прилуки набрехали в 3 короба???