Мирошниченко не буде брати участь у осінніх виборах

8 липня 2012 - прилучан
article53.jpg

Хоча офіційно вибори ще не почалися, але вже навіть людям, які не цікавляться політикою, зрозуміло що виборчі перегони вже стартували. Ми це відчули появою численних акцій, які або напряму фінансуються майбутніми кандидатами в депутати, або проходять за їхньої фінансової підтримки чи участі.

Про опозиційних представників ми тут не говоримо, бо з наближенням осінніх виборів будь-яку подію чи рекламу з участю опозиції можна шукати днем з вогнем, та все одно марно.

До Прилук проявив підвищену зацікавленість депутат-многостаночнік Микола Рудьковський, який заздалегідь, із самого початку року обклеїв місто своїми плакатами із рекламою благодійного фонду імені себе ж коханого. Згодом він став тут з’являтись дедалі частіше, причому його поява частенько співпадала із всякими знаковими для міста подіями, до яких він особисто й його фонд не мали ніякого відношення. Зате під час кожного такого візиту до міста у точці зацікавлення Рудьковського "зненацька" обов’язково знаходилась знімальна група прилуцького комунального телеканалу. Звісно, що після цього ми чули із екранів телевізорів на каналі «Прилуки-ТБ», що якби не Рудьковський, який зглянувся над містом, тут взагалі б життя не існувало! Це стало наводити на роздуми про застосування адміністративного ресурсу на користь...

Також у нашому місті підвищив передвиборну активність і наш прилучанин Анатолій Мирошниченко. Він також підтримував і брав участь особисто у всяких акціях у місті і районі. І хоча ще донедавна події з його участю ніколи не проходили повз наших комунальних телевізійників, останнім часом Мирошниченко згадувався раз по раз скромніше. Це теж наводило на відповідні думки...

З усього було видно, що і Рудьковський і Мирошниченко будуть змагатися у нашому виборчому окрузі.

Але як стало відомо з джерел, близьких до депутата Чернігівської обласної ради, першого заступника голови Чернігівської обласної організації партії регіонів Анатолія Мирошниченка, він відмовився брати участь у осінніх виборах народних депутатів. Як зазначило джерело, у штабі Анатолія Мирошниченка було обговорено ситуацію, що склалася. Таке рішення прийняте тому, що немає сенсу йти на вибори, якщо вже зараз видно, кого буде активно проштовхувати влада. Та й у фінансовому відношенні Рудьковський значно перевищує можливості Мирошниченка. Тому витрачати кошти й час на заздалегіть програшну позицію не варто.

 

Похожие статьи:

ПолітикаМіністр боротьби з транспортом Микола Рудьковський

ПолітикаЧерниговщина перед выборами: первый пошёл

ПолітикаКВУ зафіксувало у Рудьковського підкуп та адмінресурс

ПолітикаВ СПУ сварки, Рудьковський очолив партію

ПолітикаЯковишин про Рудьковського: мільйонера працевлаштували!

Тепер ти знаєш!

Рейтинг: 0 Голосов: 0 2966 переглядів
Друг # 8 липня 2012 в 04:55 0
Он негде не заявлял что идет у ВР. Насколько знаю ,он будет создавать КПП-комитет порятунку Прилук.
Саша # 8 липня 2012 в 11:01 0
Мирошниченко с плакатами и до Рудика был в Прилуках. А конкурс красоты допустим не первый год спонсирует да и другие разные праздники. Рудьковский хочем стать депутатом с помощью Прилук!!! Капец. Человек кинул Чернигов лет 5 назад. Теперь хочет кинуть нас. Кто угодно - только не Рудьковский. "Відомо з джерел".... и мне известно, что Мирошниченко уже лет 10 активно помогает городу и дом у него здесь и семья. Ему жить здесь. А этот прохиндей через день после выборов будет сидеть в Киеве. Спасибо ему и за мера нашего :))))
Микола # 8 липня 2012 в 11:27 0
Ну да, Мирошниченко нікуди не буде йти... а чого ж тоді він розвів таку бурхливу діяльність і активність саме перед виборами??? І не тільки у Прилуках, а по всьому новонарізаному Прилуцькому виборчому округу?! У тому ж Козелецькому район? http://myroshnychenko.com/show.php?id=223 Коли вибирався Мирошниченко, Прилуцький виборчий округ не мав у своєму складі Козелецького району...
Петро # 8 липня 2012 в 19:12 0
Микола, зайди на сайт, що дав посилання, і почитай з яких пір АКМ веде бурхливу діяльність. Найвірогіднішим є припущення що у нас будуть довибори, на які піде Мирошниченко. І в дамках повинні опинитися за їхніми планами і один і другий.
Александр # 9 липня 2012 в 00:31 0
Вопрос в том Николай, что Мирошниченко работал в округе (Прилуки, Ичня, Варва, Талалаевка) . Работал лет 5. Тогда еще не знали, что будет такая система віборов. Говорят, что за ним был закреплен этот округ. Потом округ поменяли - и он стал работать и по Бобровице и Козельцу. Совпало что начался период выборов. А пойдет ли он или нет это действительно вопрос. Как для меня лучше бы пошел. Не за Рудика же голосовать.
Микола # 9 липня 2012 в 09:23 0
Всім "знатюхам" політичних настроїв Мирошниченка, який "ніколи не збирався", "постійно працює", і таке інше. Зайдіть на сайт http://pik.cn.ua/, та натисніть на карту Чернігівської області, що розташована праворуч на головній сторінці. Там ви прочитаєте, збирався Мирошниченко на вибори, чи ні!
Николаю от Саши # 10 липня 2012 в 00:06 0
На сайте ( на который вы делаете ссылку) четко написано, что это потенциальные кандидаты. Это те кого видят редактор сайта и его команда сидя в Чернигове.
Избиратель # 10 липня 2012 в 21:07 0
Александру - Нет разницы за кого вы проголосуете: за Рудика, или за Мироху. Один и второй идут с милостливого благоволения партии регионов, об этом знают даже 90-то летние бабушки на скамейках и если Рудьковский всеми силами дистанцируется от регионов для создания своего якобы "оппозиционного" имиджа, то Мироха давний, верный и исполнительный регионал. Разве он не несёт полной ответственности вместе со своими соратниками по партии за весь этот бардак и обнищание в стране?! Вы хотите сказать, что в ПР есть отдельные, честные оппозиционеры, которые пойдут против воли партии и не будут выполнять любой ценой (всё чаще ценой чьей-то жизни)преступных и коррупционных распоряжений?! Вы хотите сказать, что Мирошниченко не станет очередным, бездумным кнопкодавом, протаскивая в раде безумные законопроекты Колесниченков и Пидрахуев?! Голосуя за таких ребят, как Рудик и Тофик вы на своих плечах держите этот режим насильников и шапкокрадов, давая им индульгенцию на дальнейшее уничтожение и разворовывание страны. Толику нужна недоторканнисть и получив её он сдерёт три шкуры с прилучан за своё "меценатское" ведро щебня на дороге к БАМу.
Николай 1!! # 12 липня 2012 в 02:39 0
Избарателю:А в какой партии нету идиотов? Я думаю АКМ прилучанин и за него надо голосовать. Рудьковский социалист и уже замарался дальше некуда. Причем ворюга отменный и транспортный приколист.
Ніколаю # 12 липня 2012 в 05:47 0
Те, що АКМ - прилучанин, зовсім не означає автоматично, що він - простий і понятний дядя! Чи ми всі забули вже, що таке кантора «Європа», і як взагалі вона стала «Європою»?!! Там, мені здається, трупів і темних справ теж достатньо!!! Голосувать за Рудьковського - маразм єщщьо тот! Але й за Мирошниченка - не менший! Треба буде уважно придивитись - а хто там взагалі буде виставлений "у найми" до народу...
Николаю # 17 липня 2012 в 22:11 0
"АКМ прилучанин и за него надо голосовать" - Ваша логическая цепочка здесь неуместна. Спросите у жителей Донбасса, которые проголосовали за "земляка" Януковича, сколько их избранник нанёс "добра" и причинил "радости" именно своим родным регионам. Вы правы, практически во всех партиях есть идиоты (воры, насильники и шапкокрады), но в ПР их концентрация достигла критической массы и АКМ с Рудьковским ни чем не хуже своих однопартийцев (Рудьковский 1000% вступит в ПР, если пройдёт в ВР). Приведите мне хоть один пример, что положительного сделал для Прилук Мирошниченко будучи депутатом областной рады??? Только не перечисляйте мне "тимуровские" благодеяния АКМ, к которым он прибегает лишь от выборов к выборам, это чистой воды пиар и не более того. Мирошниченко - член партии регионов, а стало быть безмолвный исполнитель всех их противозаконных, преступных распоряжений и установок. Если вас умиляет то, что сейчас творится в стране под чутким руководством регионалов, то голосуйте и дальше за Мирох с Рудиком, только жалуйтесь потом на свою жизнь своим избранникам, а не соседу на кухне.
прилучан # 15 серпня 2012 в 20:46 0
Як бачите, моя інформація повністю відповідає дійсності. Мирошниченко не балотується. Ну,.. хіба що дійсно буде дообиратись на якихось додаткових, придуманих партією регіону приводах.
Берия # 19 серпня 2012 в 08:12 0
Николай этот сайт уже никто не читает. А жаль вашими молитвами в ВР будет избрано ГАВНО
Серафим Наждак # 19 серпня 2012 в 20:46 0
Ню-ню... Нє чітаєт... А сам жеж - слідиш!!!  laugh  laugh  laugh
Нічого... Ось прийде осінь, громадське життя активізується, всі поприпхаються із Кримов. Вибори... Народ буде чудувать нєпадєццкі! Буде про шо писать - і що викривать на основі правдивої інформації!