А ви знали? (оновлюється)

23 листопада 2021 - прилучан
article171.jpg

Україна зовсім не пасе задніх, як нам намагаються розповісти ЗМІ агресивної Росії. Ось факти. (стаття постійно оновлюється)

1) Україна продає модельне взуття в… Італію. Так, в країну, яка славиться на увесь світ власними брендами. І не лише в Італію, але й у Францію, Велику Британію, США, Німеччину та десятки інших країн.

Йдеться про торгівельну марку Braska. Її видають за британську, але насправді нею володіє підприємець з київської Троєщини. Зараз 40% взуття Braska виробляється в Україні для місцевих споживачів, а 60% – за кордоном.
 
2) Україна продає сири в… Голландію. А ще масло вершкове. І не лише в Голландію, але й в Данію, яка славиться саме своїм маслом. А ще ми продаємо сири в Казахстан і Єгипет, Молдову і Об’єднані Арабські Емірати. Минулого року ми експортували майже 8 тис. тонн сиру і 470 тонн масла.
 
3) Один з найкращих світових брендів елітних меблів… український. Їх виробляє ПП «Меблева фабрика «Мірт»» (Новоград-Волинський, Житомирська обл).
 
4) Серед найкращих у світі вітрильних яхт… українські. Ми продаємо їх зокрема в Канаду і Швецію. У Швецію, Карле! Black Sea Yachts shipyard та Fifth Ocean Yachts з Миколаєва, «Вітрила України» з Херсону та ще шість українських виробників успішно конкурують з відомими європейськими і американськими виробниками.
 
5) Найпопулярніші у Європі лижі та сноуборди… українські. Кожен другий сноуборд та кожна друга пара лиж, яка продається в Австрії, Великій Британії, Німеччині, Франції та інших країнах. Лідером є СП «Фішер-Мукачеве» виробляє 180 моделей спортивно-бігових лиж і 130 моделей гірських лиж.
Фабрика виробляє продукцію не тільки марки Fischer, а й інших брендів, зокрема, Scott Usa, Stöckli, Tecno Pro, Hagan, Rossignol, Alpina, Splitkein, Tecno.
Загалом минулого року Україна продала до ЄС 731,4 тис. одиниць цього товару.
 
6) Ми продаємо в Японію сигари і сигарети. А до Європи – вино. І не лише до Європи. За два останні роки його експорт зріс удвічі.

7) Ми виробляємо і експортуємо найбільші у світі штучні сапфіри, з яких в США виготовляють надсучасні бронежилети та бронескло для броньованих автомобілів американських президентів та використовують у ракетно-космічній галузі. Роблять їх в Харківському науково-технологічному комплексі «Інститут монокристалів». Саме тут вирощують найбільші у світі кристали сапфірів.

8) Україна стрімко увірвалася на міжнародний ринок ІТ-технологій. Зараз доходи від них посідають третє місце (після сільськогосподарської продукції та продукції металургії) в статті українського експорту й щороку цей напрямок високих технологій зростає по експоненті.

9) Українська компанія «Аеропракт», яка виробляє надлегкі літаки, має продажі по всьому світу. Зокрема її дилери є у Південній Кореї, Новій Зеландії, Австралії, на Філіппінах, на Тайвані, в Росії, Узбекистані, ПАР, ОАЕ, Ізраїлі, Туреччині, у 17 країнах ЄС, у США, Аргентині та Чилі. За час існування компанії (з 1991 року) вироблено більше 1300 літаків. За рік підприємство виготовляє 80-90 літаків, наприклад у 2018 році - 96 апаратів.

10) Україна за результатами 2019/2020 маркетингового року зайняла другу позицію у світі за сукупним обсягом експорту всіх зернових культур. Попереду нас - тільки США. Міністерство сільського господарства США повідомило, що у 2019/2020 мр Україна посіла 2 місце за обсягами поставок ячменю, 4 місце - по кукурудзі та 5 - по пшениці.

11) Україна продає у Італії будиночки на колесах «Lifestyle Camper», які розробляються та виробляються у Києві.

12) Україна стала четвертою серед держав світу, які виробляють лопаті для важких гелікоптерів. Тепер це США, Росія, Китай та Україна.

13) Україна вже не перший рік переробляє сміття! І навіть завозить його для переробки з-за кордону!
Так, наприклад, за п'ять місяців 2021 року Україна імпортувала майже 135 тис тонн макулатури, 22 тис тонн відходів пластмас та понад 5 тис тонн склобою, повідомляє «Укрвторма». У грошовому вимірі це майже 1,2 млрд грн.

14) Мукачівський завод «Точприлад» випускає динаміки, якими обладнані автомобілі Land Rover та BMW.

На основі матеріалу з сайту https://prozoro.net.ua та інших інтернет-ресурсів.

 

Тепер ти знаєш!

Рейтинг: 0 Голосов: 0 3389 переглядів
прилучан # 24 січня 2021 в 21:17 0

Було би ще краще, якби Україна продавала у таких світових обсягах не тільки зерно, а й продукти його глибокої переробки. Бажано із суттєвою найбільшою доданою вартістю!
І це ще треба враховувати, що в Україні - війна, і дуже велика територія включно з Кримом - окуповані, і люди там бідують, а не займаються мирною працею... Головне для них - вижити! І нема ніяких перспектив!